532*109-48016+13631/43

+4
Ответы (2)
  1. 24 марта, 06:38
    0
    532*109-48016+13631:43=10289

    1) 532*109=57988

    2) 13631:43=317

    3) 57988-48016=9972

    4) 9972+317=10289
  2. 24 марта, 08:11
    0
    57988-48016+317=10289