532*109-48016+13631:43

+1
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 01:44
    0
    532*109-48016+13631:43=10289

    1) 532*109=57988

    2) 13631:43=317

    3) 57988-48016=9972

    4) 9972+317=10289