Одна сторона трикутника 38 мм, друга-22 мм, а третя-у 2 рази менша вид першои. Знайди периметр трикутника.

+2
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 17:03
    0
    38:2=19 (мм)

    Р=19+38+22=79 (мм)