24000/80-300/20+561/17+726/11

+1
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 21:12
    0
    =300-15+33+66=384
  2. 5 апреля, 22:48
    0
    24000/80 (=300) - 300/20 (=15) + 561/17 (=33) + 726/11 (=66) = 384