5:2 * (5095+5694) : 56*500000=?

+1
Ответы (2)
  1. 17 марта, 21:31
    0
    5:2 * (5095+5694) : 56*500000=?

    5095+5694=10789

    5:2*10789:56*500000=240825892,86
  2. 17 марта, 23:41
    0
    5:2 * (5095+5694) : 56*500000=240825893

    1) 5095+5694=10789

    2) 5:2=2,5

    3) 2,5*10789=26972,5

    4) 26972,5:56=481,651786

    5) 481,651786*500000=240825893