1000000 - (700800+425*704) + 25=

+2
Ответы (2)
  1. 26 июня, 23:54
    0
    1) 425*704=299200

    2) 700800+299200=1000000

    3) 1000000-1000000=0

    4) 0+25=25

    Ответ: 25.
  2. 27 июня, 00:37
    0
    1.425*704=299200 2.700800-299200=401600 3.1000000-401600=598400 4.598400+25=598425