85625 : 25 - 1104 : (73992 - 804 * 92)

+4
Ответы (1)
  1. 13 июня, 05:51
    0
    1) 804*92=73968

    2) 73992-73968=24

    3) 85625:25=3425

    4) 1104:24=46

    5) 3425-46=3379

    Както так)