91,8% (10,56-1.56) + 0,704

+2
Ответы (1)
  1. 27 июня, 00:26
    0
    91,8% ⇒ 0.918⇒

    ⇔0.918 (10.56-1.56) + 0.704 = 0.918 * 9 + 0.704 = 8.262 + 0.704 = 8.966