8 дробь 1/12-3 дробь 4/15 - 1 дробь7/30=

+5
Ответы (1)
  1. 10 января, 19:08
    0
    8 ц. 1/12 - 3 ц. 4/15 - 1 ц. 7/30 = 97/12 - 49/15 - 37/30 = 485/60 - 196/60 - 74/60 = 43/12 = 3 ц. 7/12