Требо розвязать ривняння на знаходження невидомого дильника

x:8=2

x:5=6

64:x=8

24:x=8

42:x=6

18:x=6

+1
Ответы (2)
  1. 6 сентября, 06:51
    0
    х/8=2

    х=2*8=16

    х/5=6

    х=6*5=30

    64/х=8

    х=64/8=8

    24/х=8

    х=24/8=3

    42/х=6

    х=42/6=7

    18/х=6

    х=18/6=3
  2. 6 сентября, 09:12
    0
    x:8=2

    х=8*2

    х=16

    16:8=2

    x:5=6

    х=5*6

    х=30

    30:5=6

    64:x=8

    х=64:8

    х=8

    64:8=8

    24:x=8

    х=24:8

    х=3

    24:3=8

    42:x=6

    х=42:6

    х=7

    42:7=6

    18:x=6

    х=18:6

    х=3

    18:3=6