108000-18324:36*40+7840=? 40100+53734:67*18-4536=?

+2
Ответы (2)
  1. 4 июня, 16:34
    0
    1) 509

    2) 20360

    3) 87640

    4) 95480

    Ответ 95480
  2. 4 июня, 17:35
    0
    1) 18324:36=509

    2) 509*40=20360

    3) 108000-20360=87640

    4) 87640+7840=95480