8-0.026:0.4+0.16*4.5=?

+3
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 19:16
    0
    8-0.026:0.4+0.16*4.5=1) 0,026 / 0,4=0,065

    2) 0,16*4,5=0,72

    3) 8-0,065=7,935

    4) 7,935+0,72=8,655