школяри планували зробити 36 годивниць але зробилина третину бильше скоко годивниць зробили школяри

+2
Ответы (2)
  1. 11 января, 16:24
    0
    1. 36:3=12 (г) - 1/3 частина

    2. 36+12=48 (г) - зробили школяри
  2. 11 января, 17:03
    0
    36 * 3 = 108 (г) - зробили школяри,