Знайди зручним способом суму: 1) 1+2+3 + ... + 99+100; 2) 5+10+15 + ... + 95+100.

+1
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 15:17
    0
    1) 1+99=100, 2+98=100, ..., 49+51=100 - таких пар 50, значит 50 * 101 + 100 = 5050

    2) 5+95=100, 10+90=100, ..., 45+55=100, таких пар 9, значит 9*100+100=1050