Знайди зручним способом суму 5+10+15 + ... + 95+100

+3
Ответы (2)
  1. 13 марта, 14:04
    0
    D=10-5=5

    S20 = ((5+100) / 2) * 20=1050
  2. 13 марта, 14:13
    0
    95+5=100

    10+15=25

    100+100=200

    200+25=225