Увеличь: 48 на 12,56 на30,92 на8,44 на 44.

+2
Ответы (2)
  1. 20 августа, 20:34
    0
    48+12=60 56+30=86 92+8=100 44+44=88
  2. 20 августа, 20:53
    0
    48 + 44=92

    92+51.92=143.92