Дано: v (t) = 4t^3+3t^2-4t м/c

t1=1c t2=2c

вычислить Sпуть

+1
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 14:44
    0
    V (t) = s' (t)

    s' (t) = 12t^2+6t-4

    s (t1) = 12*1^2+6*1-4=12+6-4=14 м

    s (t2) = 12*2^2+6*2-4=48+12-4=56 м