24610/4922+95*109-3*3385-2

+2
Ответы (1)
  1. 12 марта, 22:47
    0
    24610 : 4922 + 95*109 - 3*3385 - 2 = 203

    1) 24610:4922=5

    2) 95*109=10355

    3) 3*3385=10155

    4) 5+10355=10360

    5) 10360-10155=205

    6) 205-2=203