256+98 999+536 1999+48 423+4999 Пример: 75+109 = (74+1) + 109=74 + (1+109) = 74+110=184

+5
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 03:46
    0
    256+98=354 999+536=1535 1999+48=2047 423+4999=5422 75+109=184 (74+1) + 109=184 74 + (1+109) = 184