917-825

218-159

58+642+87

89+372+96

900-638

604-187

+2
Ответы (1)
  1. 14 октября, 04:09
    0
    917-825=92

    218-159=59

    56+642+87=787

    89+372+96=557

    900-638=262

    604-187=417