371·10=, 371·100=,371·1000=, 84·1000:10=,35·1000:100=,47·100:100=, 917-828=, 218-159=, 58+642+87=, 89+372+28=, 900-638=, 604-187=, 199·5=, 68*9=,

+1
Ответы (2)
  1. 16 января, 07:11
    0
    371*10=3710, 371*100=37100,371*1000=371000, 84*1000:10=8400,35*1000:100=350, 47*100:100=47, 917-828=89, 218-159=59, 58+642+87=787,89+372+28=489, 900-638=262, 604-187=417,199*5=995, 68*9=612 ...
  2. 16 января, 08:19
    0
    371*10=3710, 371*100=37100,371*1000=371000, 84*1000:10=8400,35*1000:100=350, 47*100:100=47, 917-828=89, 218-159=59, 58+642+87=787,89+372+28=489, 900-638=262, 604-187=417,199*5=995, 68*9=612.