а) 215 * (368-247) * (78+8664:76) ?

+2
Ответы (2)
  1. 20 июля, 02:40
    0
    215 * (121) * (78+114) = 215*121*192 = 43*5*11*11*64*3=4997880
  2. 20 июля, 04:09
    0
    1) 368-247=121

    2) 8664:76=114

    3) 114+78=192

    4) 215*121=26015

    5) 26015*192=4994880