6 (3 х+5 у) + 7 х-5 у при x+у=3

+2
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 12:10
    0
    6 (3 х + 5 у) + 7 х - 5 у = 18 х + 30 у + 7 х - 5 у = 25 х + 25 у = 25 (х + у) = 25 * 3 = 75