18*47+48*13-956:2 * (48*12-54*6)

+2
Ответы (1)
  1. 18 октября, 18:27
    0
    18*47+48*13-956:2 * (48*12-54*6)

    1) 48*12=576

    2) 54*6=324

    3) 576-324=252

    4) 18*47=846

    5) 48*13=624

    6) 956:2=478

    7) 478*252=120456

    8) 846+624-120456=-118986