62,3 + (50,1-3,3 * (96,96:9,6)) * 1,8

+3
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 05:35
    0
    1.96.96 / 9.6 = 10.1

    2. 3.3 * 10.1 = 33.33

    3.50.1 - 33.33 = 16.77

    4. 16.77 * 1.8 = 30.186

    5. 62.3+30.186 = 92.486