1489-282*25:30+15276:19

+1
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 04:37
    0
    1) 282*25=7050

    2) 7050:30=235

    3) 15276:19=804

    4) 1489-235=1254

    5) 1254+804=2058

    Ответ: 2058