1) 4*17*25 = 6) 5*9*200

2) 5*673*2=

3) 8*475*125=

4) 73*5*4=

5) 2*916*50

+3
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 00:13
    0
    1) 4*17*25 = 1700 2) 5*673*2=6730

    3) 8*475*125 = 475000

    4) 73*5*4=1460

    5) 2*916*50=91600

    6) 5*9*200=9000