5/6*7/9

11/28*7/33

1 8/25 * 1 4/11

3 5/7*1 1/13

2 2/3 * 6

+4
Ответы (1)
  1. 3 марта, 07:20
    0
    5/6*7/9 = 35/54

    11/28*7/33 = 77 / 924 = 12

    1 8/25 * 1 4/11 = 33/25 * 15/11 = 495 / 275 = 99/55

    3 5/7*1 1/13 = 26/7 * 14/13 = 364/91 = 4

    2 2/3 * 6 = 8/3 * 6 = 48/3 = 16