4,99962 + (156,156 : 7,8 - 20,019) * 0,38

+5
Ответы (1)
  1. 31 июля, 05:40
    0
    4,99962 + (156,156:7,8-20,019) * 0,38=5

    1) 156,156:7,8=20,02

    2) 20,02-20,019=0,001

    3) 0,001*0,38=0,00038

    4) 4,99962+0,00038=5