3495 / 5 - 1288 + 6 * 378

+2
Ответы (2)
  1. 16 июля, 10:58
    0
    699 - 1288 + 2268 = 1679
  2. 16 июля, 12:40
    0
    3495/5=699

    6*378=2268

    699-1288=-589

    -589+2268=1679