Слюсар за 4 години виготовив 20 деталей

+2
Ответы (2)
  1. 13 августа, 11:54
    0
    1) 20 : 4 = 5 (дет.) за час

    2) 5 * 7 = 35 (дет) изготовит за 7 часов

    Ответ: 35 деталей.
  2. 13 августа, 12:19
    0
    Отже, за годину 5 деталей.