слюсар зробив 40 деталей а його учень у 4 рази менше Наскыльки быльше диталей зробив слюсар ныж його учень.

+2
Ответы (2)
  1. 6 сентября, 07:44
    0
    На 30.

    40:4=10-деталей зробив учень

    40-10=30-разница миж учнем та слюсарем
  2. 6 сентября, 08:44
    0
    1) 40:4=10 (дет) - деталей сделал учень

    2) 40-10=30 (дет) - на сколько больше)

    Ответ: 30 деталей