Система

3x+4y=9

2x-5y=6

+1
Ответы (1)
  1. 22 января, 04:39
    0
    15 х+20 у=45

    8 х-20 у=24

    23 х=69

    3 х+4 у=9

    х=3

    3*3+4 у=9

    х=3

    у=0