Как можно продолжить ряд выражения

вычисли:

(4*15+76) : 4-2 * (36-8) : 2 = ...

4*15+76:4-2*36-8:2 = ...

+2
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 06:07
    0
    (60+19) - 56=79-56=23

    напевно так треба зробити це завдання