500418 - (45150:75*306+37095*9) - 345*7

+5
Ответы (2)
  1. 23 июня, 07:59
    0
    500418 - (184212+333855) - 2415 = 500418-518067-2415=-20064
  2. 23 июня, 09:20
    0
    =500418 - (184212+333855) - 2415=500418-518067-2415=-20064