70050*607:467 - (30104-396) * 90:840+52633 решить?!

+1
Ответы (1)
  1. 26 июня, 23:47
    0
    70050*607=42520350

    42520350:467=91050

    30104-396=29708

    29708*90=2673720

    2673720:840=3183

    91050-3183=87867

    87867+52633=140500