70050 * 607 : 467 - (30104 - 396) * 90 : 840 + 52633=

+2
Ответы (2)
  1. 13 апреля, 19:30
    0
    70050*607:467 - (30104-396) * 90:840+52633=1404497.107
  2. 13 апреля, 19:59
    0
    70050 * 607 / 467 - (30104 - 396) * 90 / 840 + 52633 = 140500

    30104 - 396 = 29708

    70050 * 607 = 42520350

    42520350 / 467 = 91050

    29708 * 90 = 2673720

    2673720 / 840 = 3183

    91050 - 3183 = 87867

    87867 + 52633 = 140500