52060-340*5+24160 / (120/30) - 44055

+2
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 05:54
    0
    52060-340*5+24160 / (120/30) - 44055=12345

    120/30=4

    24160/4=6040

    340*5=1700

    52060-1700=50360

    50360+6040=56400

    56400-44055=12345