умножение многочленов:

(х+4) (у-5)

(3 в+7) (4-3 в)

(2 х-3 у) (х+2 у)

+4
Ответы (2)
  1. 23 января, 07:33
    0
    (х+4) (у-5) = ху-5 х+4 у-20.

    (3 в+7) (4-3 в) = 12 в-9 в в квадрате + 28-21 в.

    (2 х-3 у) (х+2 у) = 2 х в квадрате + 4 ху - 3 ху - 6 у в квадрате.
  2. 23 января, 09:51
    0
    =ху-5 х+4 у-20

    =12 в-9 в^2+28-21 в=-9 в^2-9 в+28=9 в^2+9 в-28

    =2x^2+4xy-3xy-6y^2=2x^2-6y^2+xy