650000:3125-196,5-3,14

+4
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 03:30
    0
    65000/3125=208

    208₋196.5=11.5

    11.5₋3.14=8.36
  2. 20 апреля, 06:57
    0
    1) 650000/3125=208

    2) 208-196,5=11,5

    3) 11,5*3,14=36,11