1) 6·35+4·65+6·65+4·35=?

2) 25·3+75·97+25·97+75·3=?

3) 381·62+619·38+62·619+38·381=?

4) 43·286+57·214+57·286+43·214=?

+2
Ответы (1)
  1. 25 октября, 16:35
    0
    1) 210+260+390+140=1000

    2) 75+7275+2425+225=10000

    3) 23622+23522+38378+14478=100000

    4) 12298+12198+16302+9202=50000