381*62+619*38+62*619+38*381

+4
Ответы (2)
  1. 10 мая, 07:56
    0
    381 * (62+38) + 619 * (62+38) = 100000
  2. 10 мая, 10:02
    0
    381 * (62+38) + 619 * (38+62) = (381+619) 100=100000