Вычисли: 4/7 + 1/2; 5/12+3/4; 1/2+2/3+5/6; 3/8+3/10; 3/50+2/40; 1/30+2/45

+2
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 17:35
    0
    4/7 + 1/2=13/14

    5/12+3/4=7/6

    1/2+2/3+5/6=2

    3/8+3/10=27/40

    3/50+2/40=11/100

    1/30+2/45=105/1350 (сократи сам (а))
  2. 19 ноября, 21:17
    0
    4/7 + 1/2 = 8/14 + 7/14 = 15/14 = 1 1/14

    5/12 + 3/4 = 5/12 + 9/12 = 14/12 = 1 2/12 = 1 1/6

    1/2 + 2/3 + 5/6 = 3/6 + 4/6 + 5/6 = 12/6 = 2

    3/8 + 3/10 = 15/40 + 12/40 = 27/40

    3/50 + 2/40 = 12/200 + 10/200 = 22/200 = 11/100 = 0,11

    1/30 + 2/45 = 3/90 + 4/90 = 7/90