Верно ли равенство (1/7-1) х21=-18

+1
Ответы (1)
  1. 19 августа, 06:30
    0
    (1/7-1) * 21=-18

    (1-7/7) * 21=-18

    -6*21/7=-18

    -6*3=-18

    -18=-18