7 х + 3 * (у-х) - (4 х - 7 у) = 5

+5
Ответы (2)
  1. 31 декабря, 18:23
    0
    7x+3y-3x-4x+7y=5

    10y=5

    y=0,5
  2. 31 декабря, 19:09
    0
    7 х+3 у-3 х-4 х+7 у=5

    10 у=5

    у=10/5

    у=2