Решите: 0,56+0,49-0,09-0,06=

-0,84 - 0,03 + 0,23+0,04=

0,63+0,97-0,6-0,9 =

- 0,41-0,39+0,4+0,3=

+5
Ответы (1)
  1. 28 июня, 11:15
    0
    -0,84 - 0,03 + 0,23+0,04 = - 0,6

    0,63+0,97-0,6-0,9 = 0,1

    - 0,41-0,39+0,4+0,3 = - 0,1

    0,56+0,49-0,09-0,06=0,9