84 - (54+29) =

97 - (38+47) =

523-99-1=

+1
Ответы (2)
  1. 13 мая, 21:22
    0
    84 - (54+29) = 1

    97 - (38+47) = 12

    523-99-1=423
  2. 14 мая, 00:05
    0
    84 - (54+29) = 1

    97 - (38+47) = 12

    523-99-1=423