Б) 167400/27-91*62

в) (523-318) * 84/41

+2
Ответы (1)
  1. 24 августа, 07:37
    0
    Б) 1) 167400:27=6200

    2) 91*62=5642

    3) 6200-5642=558

    В) 1) (523-318) = 205

    2) 205*84=17220

    3) 17220:41=420