49X23+3920:28=

167400:27-91X62=

(523-318) X84:41=

+2
Ответы (1)
  1. 10 августа, 15:31
    0
    49*23+3920:28=1127+140=1267

    167400:27-91*62=6200-5642=558

    (523-318) * 84:41=205*84:41=17220:41=420