1) 0,67-1/8; 2) 7/20+5,47; 3) 8 25/32*4,83; 4) 16 43/80-11,47 Решите

+3
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 14:03
    0
    1/8=0,125 0,670-0,125 = 0,545

    7/20 = 0,35 5,47+0,35=5,82